داروی سالیراویرا چیست؟

داروی سالیراویرا چیست؟

 تاریخ: ۲۶ تیر ۱۴۰۰ |  ساعت: ۱۴:۴۰ |  نویسنده: ستاره


داروی سالیراویرا از سوی محققان یکی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس تولید شد.

این دارو حاوی عصاره گیاهانی چون شیرین بیان، سرخارگل، جنسینگ، زوفا، ریواس و رزماری است. گیاهان مورد استفاده در داروی سالیراویرا هر کدام به طور منحصر به فرد دارای خواص مقابله با ویروس کرونا می باشد. مجموع آن‌ها در یک محصول، خاصیت خارق‌العاده و موثری به دارو بخشیده است.

این دارو به فرم‌های زیر وجود دارد:

 اسپری بینی-سینوسی

اسپری دهانی-حلقی

قطره آروماتراپی

قرص خوراکی

بیمار مبتلا به کرونا بایستی به مدت ۸ روز، چهار فرم دارویی سالیراویرا را مصرف کند. ماده موثره این دارو برای چهار شکل دارویی طراحی شده است تا علاوه بر خواص گیاهان آن در از بین بردن ویروس‌های تنفسی و کاهش علائم و بار ویروسی در بیماران مبتلا به کرونا موثر باشد.

سالیراویرا می‌تواند به عنوان داروی پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا نیز مورد استفاده قرار گیرد. مصرف روزانه یک عدد قرص سالیراویرا موجب جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا شود. همچنین پیشنهاد شده است که قبل و بعد از حضور در محیط هایی که ریسک ابتلا به کرونا در آن بالا است، مانند مکان‌های پر جمعیت و سربسته، از اسپری بینی و دهانی سالیراویرا استفاده شود.

بخور این دارو نیز می‌تواند به صورت بخور مستقیم به صورت و یا به عنوان ضد عفونی کننده هوا ، احتمال ابتلا به بیماری کرونا را در افراد خانواده کاهش دهد. این دارو کاملا گیاهی و بومی ایران است و عوارض جانبی ندارد.

اگر نیاز به آزمایش کرونا یا آنتی بادی دارید میتوانید به وبسایت آزمایشگاه کیوان مراجعه کنید:

https://keyvanlab.com

https://keyvanlabtest.ir


 برچسب ها: